خلاقيت مانند يک ماهيچه است. مي تواند کشش داشته باشد، به چالش کشيده شود. اکنون زمان آن است که خلاقيت خود را افزايش دهيد.در اينجا 9 راه براي افزايش چشمگير خلاقيت را به نقل از جديدترين تحقيقاتمجله معتبر Greatist به شما ياد مي دهيم.

1-کار گروهي (تيمي) انجام دهيد

کنجکاوي شما را به سمت خلاقيت هدايت مي کند. اندرو نگا، موسس و رهبر سابق گوگل و در حال حاضر سرپرست علمي سايت بايو، مي گويد خلاقيت يک استعداد ناگهاني نيست که در وجود شخصي قرار داشته باشد بلکه مي گويد مي توانيد خلاقيت و نوآوري را به دست بياوريد.

“در زندگي خودم، متوجه شدم که هر وقت مطمئن نبودم که بعدا چه کاري مي خواهم بکنم، مي رفتم و به آموختن مي پرداختم، زياد مي خواندم، با کارشناسان صحبت مي کردم. من نمي دانم که مغز انسان به چه شکلي کار مي کند، اما تقريبا جادويي است: هنگامي که شما به اندازه کافي مي خوانيد يا با کارشناسان به اندازه کافي صحبت مي کنيد، در کل وقتي که شما ورودي کافي داريد، ايده هاي جديد شروع به ظاهر شدن مي کنند. ” در واقع، همکاري کردن و کار گروهي و يادگيري از ديگران بسيار به خلاقيت شما کمک مي کند.

2- کاري را که دوست داريد انجام دهيد

براي ايده ها گير کرده ايد؟ آيا مطمئن نيستيد که مي خواهيد چه کاري بکنيد؟ زندگي شما نياز به تعادل دارد تا خلاقيت شما از بين نرود. آلبرت اينشتين در نامه اي به پسرش، با توجه به علاقه ي پسرش به بازي پيانو، مي گويد: کاري را انجام بده که از انجام آن خشنود باشي. انيشتين مي گويد: “اين راهي براي يادگيري بيشتر است، زماني که شما کاري را با لذت انجام مي دهيد متوجه گذشت زمان نمي شويد.” “من گاهي اوقات چنان مشغول کار مي شوم که فراموش مي کنم ناهار بخورم.”

عشق و خلاقيت در هم آميخته اند. سرگرمي، مانند بازي کردن با يک وسيله، مسابقه دو يا جمع آوري خاطرات، مي تواند به شما در مبارزه با استرس و احساس آرامش کردن کمک کند و باعث افزايش خلاقيت شما شود.

.

براي مطالعه ادامه متن به لينک اصلي زير کليک کنيد:

9 تا از بهترين و جديد ترين راه هاي افزايش خلاقيت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی مونا گلناز Mario Zachery ديجي فروش دانستنیهای درباره خانه کافه ماری احکام دانلود نرم افزار اندروید 96 Rick